2x04 Nouzové přistání (Notlandung)

19. srpna 2013 v 9:15 | cobra11-fanpage |  2.série (1997)


Malé sportovní letadlo podnikatele Bernarda Fische zasáhne několik kulek a on krkolomným manévrem nouzově přistává na dálnici. Semir a André jsou nablízku a okamžitě doráží na místo. Během výslechu jsou svědky hned druhého pokusu o atentát na Fische.
Na letišti se Semir spřátelí s mechanikem Charlym, který je rovněž nadšeným fandou do počítačových leteckých simulátorů. Podle vlastní výpovědi byl s postiženým v době střelby v rádiovém kontaktu, ale policii to na novou stopu nepřivádí. Mezitím vyjde najevo, že Fisch se zapletl se ženou jiného pilota. Navíc před nedávnem propustil zaměstnance, který spáchal sebevraždu. Jeho rodina by tedy měla dost dobrý důvod, aby se na podnikateli chtěla mstít.
Ale překvapením není ještě zdaleka konec: mechanik Charlie je ve skutečnosti nemanželský syn Bernarda Fische. Přitom se sám nechal slyšet, že svého otce z duše nenávidí. A důvod: před časem mu vyfoukl milenku Trixi. Semirovi je zatěžko svého nového kamaráda jen tak zatknout a splní mu poslední přání dokončit opravu rozdělaného letadla. V nestřežený okamžik Charly nahodí motor a se strojem vzlétne. V zoufalé snaze jej zastavit se Semir v poslední chvíli chytá směrovky.


Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/kobra-11 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama