3x11 Smrtící náklad (Tödliche Ladung)

19. srpna 2013 v 10:45 | cobra11-fanpage |  3.série (1998)Řidič cisterny proráží bariéru na dálnici a v divoké jízdě ujíždí policejní hlídce. Jeho krkolomný útěk končí havárií a jen díky včasnému zásahu se podaří zabránit výbuchu nebezpečné látky, která začne unikat z cisterny. Těsně předtím, než řidič umře, prozradí Semirovi a Andrému, že se zakrátko chystá další transport nebezpečného odpadu, tentokráte s jistým Uli Schatzem za volantem.
Firma na likvidaci odpadů nezákonně shromažďuje nebezpečné látky a s tučným ziskem je posílá kamsi do Afriky. Využívá k tomu kamiony s falešnými poznávacími značkami a řidiče láká na solidní odměny. Semir a André musí řidiče další nebezpečné zásilky najít dříve, než dojde k ohrožení dalších životů.
Podaří se jej zastihnout v momentě, když se svým nákladním vozem vjíždí na dálnici. O nebezpečné zásilce, která mu za zády doslova tiká jako časovaná bomba, nemá ani tušení. Chlazení cisterny vypovědělo službu a v parném dni hrozí náklad každou chvíli ohromnou explozí.


Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/kobra-11
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama