Dálnice znovu ožívá aneb Na FANDOVI odstartuje premiérová řada Kobry 11

25. srpna 2013 v 9:46 | cobra11-fanpage


Dlouho očekávaná premiérová řada kultovního německého seriálu Kobra 11 se rozjede už počátkem září na FANDOVI.


Má 150 centimetrů a je nesmrtelný. Kdo to je? Semir Gerkhan. Tenhle vtip jen dokumentuje, jakou všeobecnou popularitu získal za dobu své existence seriál Kobra 11. Jeho hlavní hrdina, nevysoký policejní komisař ztvárňovaný Erdoganem Atalayem, se svým parťákem jsou na stopě zločinu jako členové fiktivního oddělení dálniční policie v německém Kolíně nad Rýnem.


Kobra 11, v německém originále s trochu delším názvem Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, se na obrazovkách objevuje už dlouhých sedmnáct let. Jeho první díl byl v německé televizi odvysílán 12. března 1996 a vidělo ho fantastických 10,5 milionu diváků. V Česku se diváci na seriál mohli poprvé podívat na podzim 1997 na televizi Nova. Poslední rok je ale Kobra 11 neodmyslitelnou součástí programu chlapského kanálu FANDA.Kobra 11, v německém originále s trochu delším názvem Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, se na obrazovkách objevuje už dlouhých sedmnáct let. Jeho první díl byl v německé televizi odvysílán 12. března 1996 a vidělo ho fantastických 10,5 milionu diváků. V Česku se diváci na seriál mohli poprvé podívat na podzim 1997 na televizi Nova. Poslední rok je ale Kobra 11 neodmyslitelnou součástí programu chlapského kanálu FANDA.


Kobra 11 - 17. řada - 1"Co říci o nové sezóně dnes již legendární Kobry 11? Asi jen to, že skutečně platí, že Semira Gerkhana zastaví jedině reklama. Znáte snad jiný akční seriál, který má více jak 30 sérií a v tuto chvíli více epizod než M.A.S.H?," s notnou dávkou nadsázky láká ke sledování Vladimír Foltán, redaktor serialzone.cz.

Jestliže je úterní večer, na FANDOVI frčí Kobra 11. Tahle tradice zůstane zachována i v případě nové, v pořadí již 17. řady seriálu. A dokonce bude platit i to, že uvidíte hned dva díly na jednou. Takže v úterý 3. září ve 20:20 nesmí žádný fanda Kobry 11 chybět u obrazovek FANDY.


Kobra 11 - 17. řada - 2


Sedmnáctá řada má 16 dílů a po boku "nesmrtelného" Semira bude tak jako v předchozích čtyřech sériích stát Ben Jäger. Tuhle neohroženou dvojku komisařů dálniční policie opět čeká víc, než jen honit auta. Jen namátkou se můžete těšit na pronásledování nebezpečného experta na výbušniny, na řešení únosu mladé dívky, ale také na Semirův odchod z Kobry 11, nebo na pobyt obou hlavních hrdinů ve vězení. Rozhodně se máte na co těšit. Od 3. září každé úterý večer na FANDOVI.


Celý článek najdete s novou upoutávkou k 17 série ZDE


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama