Média,články

Uvidíme v seriálu Kobra 11 ještě Toma Becka?

15. října 2017 v 13:14 | cobra11-fanpage


Tom Beck (Ben Jäger) hrál v seriálu Kobra 11 dlouhých 6 let od roku 2008 do roku 2013. Pak ho na 2 sezóny nahradil Vinzenz Kiefer(Alex brandt) a toho pak zas Daniel Roesner (Paul Renner)

Tom Beck vždy bral natáčení velmi vážně, vždycky chodil včas a nechyběl ani v jedné jediné episodě za 6 let.

Natočil přes 82 epizod - o něco méně než René Steinke (Tom Kranich) ale na rozdíl od Reného má otevřený návrat, protože v seriálu nezemřel, ale odešel pro hudební kariéru stejně jako jeho postava v seriálu Ben.Tom aktuálně stále koncertuje a zpívá a natáčí 2 řadu seriálu Einstein. Nedávno se však zmínil o tom, že sleduje stále dějství kolem seriálu a rád by se hostil pár epizod. Uvidíme ho někdy ještě po Semirovém boku?

Kobra 11 - Semir Gerkhan opět na koni

12. října 2017 v 10:22 | cobra11-fanpage

Semir (Erdogan Atalay) a Paul (Daniel Roesner) a jízda na koních


Je už delší dobu co jsme Semira v kobře viděli sednout na koni. To tam byl ještě Tom Beck. Dnes po pár letech Semir a jeho partner Paul sadnou na koně.

Sledujte dnešní premiérovou epizodu kobry 11 na RTL Silniční výlet (Road trip) ve 20:15. Zde je Trailer


Daniel Roesner: "Vždycky jsem byl tulák"

10. října 2017 v 14:39 | cobra11-fanpage

Daniel Roesner na fotce Daniel Roesner na sadu "Alarm pro Cobra 11". Foto: Jens Krick / imago/Future Image


Blond vlasy jako bělící slunce, tělo trénované a vždy úsměv na rtech - Daniel Roesner je ztělesněním surfařské klientely. Není divu, že 33-rok-starý žil dlouho v Los Angeles. Mezitím muž z Hunsrücku postříkal vlnu jako kouzlo na ulicích Kolína - jako komisař Paul Renner v akční sérii " Cobra 11 - dálniční policie". RTL zobrazuje nové epizody ve čtvrtek (8.15 hod.).


Právě jste skončili třetí sezónu "Cobra 11". Nemáte dost pronásledování?

Daniel Roesner: Ne, tento druh televizního vysílání je přesně moje věc: spousta akcí, spousta kousků.

Jaký je váš nápad? Roesner: Moji rodiče jsou starí. Impuls k cestování, mám z nich. Vždycky jsem byl rozzuřený a nechci být vázán na nějaké místo.

Jako umělec je snadné žít jako tulák. To je mnohem obtížnější u jiných profesí.

Roesner: Každý si může vybrat. Když jsem přijel do Kolína, přemýšl jsem o tom, jak bych tam žil. V pronajatém bytě bych se cítil uvězněn. Tak jsem si koupil houseboat. V této chvíli žiji na 45 metrech čtverečních. Když se večer vydám, sedím si na posteli, píju víno a těším se na to. Jednou navštívil můj seriálový partner Erdogan Atalay. Našel můj svobodný život docela zajímavý. Ale on sám žije se svou rodinou v normálním domě.


Krásná komisařka kobry 11 mění barvu vlasů - je blond!

9. října 2017 v 9:02 | cobra11-fanpage


Katrin Heß jako krásná mladá komisařka kobry 11 Jenny Dornová.


Komisařka kobry 11 Jenny Dornová -Katrin Heß změnila barvu vlasů na blond! Pár fotek přidala už včera na facebook s fanday kobry 11. Spolu s Danielou Wutte tak nejspíš od jara 2018 budou v kobře 11 dvě blondýny,pokud nerátame Daniela Roesnera.. Šlápnul vedle
Katrin Heß a blond vlasyErdogan Atalay,Katrin Heß a Lion Wasczyk na včerejším Fanday Kobry 11facebook.com/Katrin HeßHvězda Kobry 11 Erdogan Atalay (51) - Svatba na druhou !

3. října 2017 v 11:32 | cobra11-fanpage

Tom Beck,Daniel Roesner Katja a Erdogan Atalay

Občanský obřad se konal 28.9.2017 na radnici v Heidelbergu, církevní sňatek potom na hradě Heidelberg 30.9.2017

FOTOGALERIE :


Marco Girnth,Katja Woywood a další

Frajer Semir v seriálu Kobra 11: Nosí bundu s logem své facebook skupiny!

29. září 2017 v 14:42 | cobra11-fanpage


Semir (Erdogan Atalay) nosí v nových dílech Kobry 11 novou bundu s logem jeho facebook skupiny Cobraeleven !Semir má v nové série na RTL novou bundu s logem facebook skupiny Cobraeleven !
Ze stále aktuálním partnerem Paulem Rennerem (Daniel Roesner)

FOTO:Facebook.com

Sledujte novou 23 řadu Kobry 11 vždy ve čtvrtek ve 20:15 na RTL !!


Jak vypadají lásky ze seriálu Kobra 11 Toma Kranicha a Bena Jägera po letech ?

25. září 2017 v 11:09 | cobra11-fanpage


Tom Kranich (René Steinke)a Urschula Buschhorn (Elena Krügerová), Ben Jäger (Tom Beck) a Nina Beckerová ( Anna Julia Kapfelsperger) v seriálu Kobra 11

A takto vypadají dnesUrschula Buschhorn dnes


Anna Julia Kapfelsperger dnes /Facebook.com/Anna Julia KapfelspergerPřekvapení: Který parťák se objeví ve 21 série kromě Paula?

1. srpna 2017 v 7:26 | cobra11-fanpage


21 série se pomalu blíží a již brzy ji uvidíme i na nova action a to už 11.8. Poprvé s novým parťákem Paulem Rennerem (Hraje Daniel Roesner)Nova Action má pro fanoušky ale ještě jedno malé překvapení .. Pokud jste si oblíbili předešlého parťáka Alexe Brandta (Vinzenz Kiefer) tak ještě v jednom díly ho uvidíte !V jednom bude na dovolené ale pak se Alex v Kobře před Paulem ještě objeví. Důvodem je že 2 díly Bojovnice (Die Kämpferin) a Ukradené životy (Gestohlenes Leben) nebyly odvysílány ve 20 série co nedává smysl protože Alex už v Kobře neni.


"ALARM FÜR COBRA 11"- STAR DANIEL ROESNER: NEHODA-DRAMA!

11. června 2017 v 15:38 | cobra11-fanpageAsi rok Daniel Roesner je na straně Erdogana Atalaye k seriálu "Alarm pro Cobra 11" před kamerou. Jeho charakter Paul Renner uvádí v akčním seriálu opakovaně odvážné kousky. V reálném životě, herec měl hororovou nehodu, která ho málem stála jeho zdraví!

Spousta akce a nebezpečných případech je zvyklý Daniel Roesner ze sady série. V RTL úspěch tam jsou často výbuchy nebo automobilové honičky. Je dobře, že 33-letý je tak fit. To se může provést 80 až 90 procent z kaskadérských kousků i sám"

Ale skutečnost, že Wiesbaden je tak ochablé, že ho chrání před nebezpečným situacím. Zatímco většina všechno půjde dobře při střelbě, adrenalin ventilátoru v reálném životě měl docela horor nehodu!

DANIEL ROESNER: "Také bych byl na vozíkuy!"


Měl jsem dva násilné nehody motocyklů. První 21 v Los Angeles, když jsem se jako zázrakem jen pár škrábanců to bylo, "říká zlatý chlapec ".

"A v 16 jsem měl špatný snowboarding nehodu, ve kterém jsem si zlomil dva obratle a teprve zrovna kolem příčného ochrnutí. Chci být vyloženy skoro na invalidním vozíku!" Zdravotní stav herce bylo ohroženo v raném věku!

Více ZDE

Opustí Daniel Roesner Kobru 11 ?

3. května 2017 v 11:47 | cobra11-fanpage

Bude Semir hledat nového parťáka nebo v roku 2018 skončí Kobra 11? Herec Daniel Roesner je v seriálu pouze 2 roky a už další rok mu končí smlouva. Už je unavený jak musí jezdit takovou dálku, je to prý pro něj těžké rozhodnutí,u Kobry 11 má přátelé, natáčení ho baví hlavně akčních scén, který jsou pro něj adrealin. Roesner chce skončit u Kobry 11 a chce se vrátit do Ameriky. Producenti mu dali do konce června na rozmyšlenou protože mu končí smlouva příští rok. Jak to celé dopadne si musíme počkat na jeho rozhodnutí.

Kobra 11 bez dechu

14. dubna 2017 v 15:06 | cobra11-fanpage


Včerejší epizodu Bezdechá láska (Atemlose Liebe) vidělo včera na RTL ve 20:15 pouze 2,35 milonů diváků což je velký pokles oproti první epizodě FKK pro Semira. Jedná se o nejhoší epizodu s Danielem Roesnerem,

Dnes začaly nové díly Kobry 11 na RTL

6. dubna 2017 v 22:29 | cobra11-fanpage
Jak se Vám líbí nová epizoda? Zkouknout jí můžete zde

Fotka uživatele Alarm für Cobra 11 - der offizielle Fanclub.

Zdroj obrázku: cobra11fanclub.de

Daniel Roesner odejde ze seriálu Kobra 11 (APRÍL)

1. dubna 2017 v 9:58 | cobra11-fanpage
Výsledek obrázku pro daniel roesner
Daniel Roesner se rozhodl, že na podzim 2017 ze seriálu odejde, kvůli zranění skolenem. Potvrzení už dalo i jeho agentůra a RTL. Daniel moc děkuje, že se mohl stát součástí seriálu Kobry 11 a děkuje fanouškům.

!!!!Byl to pouze APRÍL!!!!!

Alarm für Cobra 11:Semir Gerkhan a Paul Renner znovu začínají

23. února 2017 v 14:13 | cobra11-fanpage

Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) a Paul Renner (Daniel Roesner) jedou od 06 dubna 2017 na plný plyn znovu

(Více na toto téma v www.rtl.de)


Příběhy v jarním období: Čeká na hrdiny šílenství na dálnici NRW. Divoké honičky s mnoha bouraček, setkání s vrahem, který má Jenny (Katrin Heß) svého otce nebo mladého lupiče. Navíc Semir a jeho dcera Dana (Gizem Emre) jsou oběťmi velmi dramatické situaci rukojmích.
Ale i tak: Humor a dobrá sebeironie nejsou nejen nadílnou součástí této akční série. Semir a Paul jsou již nyní rok a jsou neporazitelný tým.
Soukromý pro naše hrdina v jarním období opět hodně příběhů. Pokud se jedná o věcech lásky Paul dostává spíše do situace a nevý co chce: Po jedné noci s kolginí Jenny Dorn, oba dva neví, jak se vypořádat se situací. Navíc Semirova dcera Dana je do Paula zakoukaná a zamilovaná, takže bude dělat dusno. A co je pro Paula nejhorší, objeví se ex-příodešla od Dálnioční policie. A poté, co je Semir a Andrea po rozvodu, chce znovu Andreu, požádat o ruku - ale je ta správná chvíle ano nebo?

Vzrušující nová sezóna "Kobry 11"
Příběhy v jarním období: Čeká na hrdiny šílenství na dálnici NRW. Divoké honičky s mnoha bouračkama, setkání s vrahem, který má Jenny (Katrin Heß) svého otce nebo mladého lupiče. Navíc Semir a jeho dcera Dana (Gizem Emre) jsou oběťmi velmi dramatické situaci rukojmích.
Ale i tak: Humor a dobrá sebeironie nejsou nejen nadílnou součástí této akční série. Semir a Paul jsou spolu již nyní rok a jsou neporazitelný tým.

Soukromý pro naše hrdina v jarním období opět hodně příběhů. Pokud se jedná o věcech lásky Paul dostává spíše do situace a nevý co chce: Po jedné noci s kolginí Jenny Dorn, oba dva neví, jak se vypořádat se situací. Navíc Semirova dcera Dana je do Paula zakoukaná a zamilovaná, takže bude dělat dusno. A co je pro Paula nejhorší, objeví se ex-přítelkyně . A poté, co je Semir a Andrea po rozvodu, chce Semir znovu Andreu požádat o ruku. Ale je ta správná chvíle - ano nebo ne?


Semir z Kobry 11 - Hvězda na facebooku !

21. února 2017 v 22:00 | cobra11-fanpage

Erdogan Atalay postuje denně nekolik povedených selfie na svém facebooku.

Nesmrtelný hrdina Kobry 11 Semir Gerkhan které hraje 50 let starý Erdogan Atalay každý den přidá na svůj facebook nějakou povedenou selfie fotku spolu se svou paní Katjou Ohneck.


A tady je několik fotek na ukázku. No nejsou povedené? :)

Více fotek na facebooku Erdogana Atalaye

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama